Zgłoś naruszenie...
Wybierz jedną z poniższych opcji.
Ten komentarz dotyczy mnie lub znajomego:
atakuje mnie,
atakuje znajomego.
Komentarz dotyczy czegoś innego:
spam lub oszustwo,
propagowanie nienawiści,
przemoc lub krzywdzące zachowanie,
treść o charakterze erotycznym.
Odpowiedź do konkursu [x]
Uwaga! W odpowiedzi nie podawaj swoich danych osobowych i kontaktowych. Organizator konkursu skontaktuje się z Tobą jeśli zostaniesz zwycięzcą!


od: 
Zadeklaruj zamówienie produktu
[x]
Liczba sztuk:
Po zatwierdzeniu zamówienia zostaniesz przekierowany na stronę płatności.
zamawia: 
 
Panel

Pamiętaj... aby troska o dzień jutrzejszy nie zmąciła radości dnia dzisiejszego!

offlineiskierkujemy blog budowlany - wyślij wiadomość - OBSERWUJ | Blog budowlany
Zobacz projekt ISKIERKA w IGN Projekt
220051 odwiedzin | wpisów: 122, komentarzy: 429, obserwuje: 89
 

...

autor: iskierkujemy blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

Witam!

Postanowiłem “dokonać” ostatniego wpisu w tym starym 2011 roku!!

Co prawda ,jeśli chodzi o prace przy iskierce to szału nie ma ale też całkiem nie odpuściliśmy!

Mamy odbiór instalacji elektrycznej i co za tym idzie nowy licznik i nową taryfę na prąd. To już taryfa docelowa .Pan elektryk załatwił!

W Polowie stycznia na “plac boju “ ma wkroczyć hydraulik i za jednym zamachem zrobić wodę,kanalizację i centralne ogrzewanie.

Ja przygotowuję skosy do ocieplenia, czyli gwoździki sznureczek itp. Bardzo pracochłonna i niewdzięczna robota ale myślę że ważna. Bo uważam za ważne aby między membraną a wełną była pustka powietrzna mimo że membranę mam o wysokiej przepuszczalności i podobno może się stykać z wełną. Ale ..lepiej niech sobie wolna przestrzeń będzie.

blog budowlany - mojabudowa.plblog budowlany - mojabudowa.pl


...

autor: iskierkujemy blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

Witam!

Kiedyś wspominałem o moich staraniach dotyczących przyłącza gazowego. I są pierwsze efekty tej mojej bieganiny. Mam już określone warunki przyłącza gazowego i koszt tej inwestycji. Koszt to ok.. 2500zł ,dużo i nie dużo zważywszy ,że rura gazowa będzie przebiegała przez dwie działki .

Firma gazownicza okazała “miłosierdzie” dla bliźniego i wzięła na siebie koszt przeprowadzenia gazu przez pierwszą działkę ( sieć) a ja zapłacę za rurę na mojej działce ( przyłącz).Gdyby nie to “miłosierdzie” to musiał bym z kieszeni wyciągnąć ok.7tyś.

Idąc za ciosem znalazłem pana ,który wykonał projekt instalacji wewnętrznej (koszt 230zł).Papiery złożyłem do urzędu i mam do odebrania pozwolenie na budowę wewnętrznej instalacji gazowej!!!!

Ale… bo jest zawsze jakieś ale… odkładam na kilka miesięcy podpisanie umowy z gazownią na wykonanie przyłącza!! Warunki są ważne rok i też do roku czasu gazownia ma termin wykonać przyłącz ,ale gdyby się pospieszyli i wykonali go wcześniej to ja mam miesiąc na podpięcie swojej instalacji i teoretyczny odbiór gazu .I to jest to …ale….. mogę nie zdążyć i nie być gotowy na obiór gazu!!! Więc muszę trochę odwlec w czasie te “gazowe rewolucje”

No i jest jeszcze problematyczne podciągnięcie rury gazowej z kotlowni do kuchni(co by jej widać nie było)!!!Ale to już inna bajka!

No i tym sposobem napisałem epopeję gazową!!


 
Pow. użytkowa: 63.5 m²
Pow. użytkowa: 125.2 m²
Pow. użytkowa: 120.43 m²
Pow. użytkowa: 70.5 m²