Zgłoś naruszenie...
Wybierz jedną z poniższych opcji.
Ten komentarz dotyczy mnie lub znajomego:
atakuje mnie,
atakuje znajomego.
Komentarz dotyczy czegoś innego:
spam lub oszustwo,
propagowanie nienawiści,
przemoc lub krzywdzące zachowanie,
treść o charakterze erotycznym.
Odpowiedź do konkursu [x]
Uwaga! W odpowiedzi nie podawaj swoich danych osobowych i kontaktowych. Organizator konkursu skontaktuje się z Tobą jeśli zostaniesz zwycięzcą!


od: 
Zadeklaruj zamówienie produktu
[x]
Liczba sztuk:
Po zatwierdzeniu zamówienia zostaniesz przekierowany na stronę płatności.
zamawia: 
 
Panel

Pamiętaj... aby troska o dzień jutrzejszy nie zmąciła radości dnia dzisiejszego!

offlineiskierkujemy blog budowlany - wyślij wiadomość - OBSERWUJ | Blog budowlany
Zobacz projekt ISKIERKA w IGN Projekt
220052 odwiedzin | wpisów: 122, komentarzy: 429, obserwuje: 89

Kominkowe rozważania!

autor: iskierkujemy blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

Przy okazji wstawiania rury doprowadzającej powietrze do kominka..nasuwają się pytania dotyczace tudzież..samego kominka.Co prawda swoje zdanie mam ale studiujac blogi iskierkowiczow nie udało mi się znaleść kominka jaki mi się marzy.A jest to kominek z otwartym paleniskiem ,bez wkładu kominkowego ...poprostu tradycyjny ....gdzie ognia nie oglada się przez szybę!Od takie marzenie!!

I mam szczery zamiar je zrealizować .Myślę,że bedzie wielu przeciwników otwartego paleniska,a że to niebespiecze bo drzewo strzela,bo się dymi po mieszkaniu,bo zapach sie rozchodzi...a i to cieplo takie niewykorzystane..itp.A mnie własnie o to chodzi ...zeby przy wieczornym drinku..kominek był własnie takim strzelająco pachnącym dodatkiem!!

Zdaję sobie sprawę ,że wybudowanie takiego kominka jest o wiele trudniejsze niż zrobienie kominka z gotowym wkładem.Tu naprawde potrzebna jest wiedza!A dobranie odpowiednich parametrow i wielkości(np.komory spalania,gardzieli czy przewodu kominowego itp)gwarantuje przyjemne spędzanie czasu przy trzasku i blasku..ognia.

Np:mojabudowa.pl - blog budowlany

Czy ktoś z was ma zamiar mieć kominek tradycyjny??


Rrury!

autor: iskierkujemy blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

Kolejny etap(może jednak etapik!),czyli rury kanalizacyjne,został zakończony.Mały kroczek a cieszy!I tak :w garażu i w kotłowni będą kratki ściekowe,dodatkowo w kotłowni umywalka a zlew kuchenny jednak pod oknem.

Dzięki za opinie dotyczace zlewu w kuchni!!!blog budowlany - mojabudowa.plmojabudowa.pl - blog budowlanymojabudowa.pl - blog budowlany


A gdyby tak...

autor: iskierkujemy blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

No własnie,chyba powoli zbliża sie czas dokonywania dalszych wyborów..co z czego zrobić jak to ma wygladać,a czy się sprawdzi ,czy wogóle potrzebne..itp,itd!

I jeśli chodzi o stan surowy budynku to ogolnie zarys ,co z czego i dla czego, mam.Ale jeśli chodzi o dalsze prace ,czy wygląd budynku ..to jestem w powijakach.

Już pierwszy problemik ..czy zlew w kuchni lepiej mieć pod oknem czy raczej w innym miejscu?Muszę z moją żonką zdecydować bo rurę przed chudziakiem pasuje wstawić.Widzę ,że wielu iskierkowiczów zlew usadawia pod oknem ..ale czy okno się spokojnie da otworzyc czy bateria nie przeszkadza?Okno ma mieć wymiar 150/150 czyli parapetem będzie blat kuchenny.Co o tym sądzicie?


...

autor: iskierkujemy blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

Na budowie chwilowy przestój..niestety.A żeby na blogu przestoju nie było.....to "Iskierka" inaczej..a może całkiem innablog budowlany - mojabudowa.pl.I pytanie ..:czy któryś z  iskierkowiczow odważył by się na takie pokrycie dachu?blog budowlany - mojabudowa.pl.mojabudowa.pl - blog budowlany


Pow. użytkowa: 109.9 m²
Pow. użytkowa: 168.9 m²
Pow. użytkowa: 113.9 m²
Pow. użytkowa: 92.7 m²